PLA Rainbow Silk Ocean 1,75mm 0,8kg

PLA Rainbow Silk Ocean 1,75mm 0,8kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Tlačová struna PLA, rainbow - modrý, balenie 0,8 kg Netto, 1,2 kg brutto

28 € s DPH

23,33 €

Dostupnosť: Skladom
skladom: 5 ks

Výrobca: ROSA Filaments

PLA Rainbow je unikátna zmes materiálov na báze PLA (polylaktidu). Každá cievka obsahuje niekoľko plynulo sa meniacich farieb. Vďaka tomu je výtlačok z vlákna z produktového radu PLA Rainbow jedinečný.

PLA Rainbow Silk Ocean od Rosa3D vám umožňuje pripraviť 3D výtlačky s unikátnymi farbami. Každá cievka obsahuje viacfarebnú linku v odtieňoch morských farieb: tmavomodrá, svetelná modrá, tmavomodrá-oceľová, tyrkysová, morská zelená, svetlozelená a azúrová. Navyše, vďaka použitiu jedinečnej zmesi tkanín na báze PLA, má vlákno PLA Rainbow Silk Ocean lesklý povrch, takže podobne ako morské vlny krásne odráža svetlo a dodáva výtlačkom vizuálnu jemnosť. Jedna cievka s čistou hmotnosťou 800 g môže obsahovať viac ako 3 plnofarebné prechody. Jeden farebný cyklus je obsiahnutý v 240 g vlákna.. A čo viac, vďaka použitiu jedinečnej zmesi materiálov na báze PLA má vlákno PLA Rainbow Silk lesklý povrch, ktorý dodáva výtlačkom vizuálnu jemnosť.
PLA Rainbow Silk nevyžaduje tlač v uzavretej komore, vysoké teploty extrúzie ani zníženie rýchlosti tlače, takže ich možno použiť aj na tých najjednoduchších zariadeniach. Toto vlákno sa vyznačuje malým zmršťovaním a bez nepríjemného zápachu.
POZOR! Frekvencia a postupnosť farebných prechodov je pre danú výrobnú dávku fixná. Jedna cievka sa teda môže začať v ktoromkoľvek bode procesu, napríklad jedna cievka môže začať zlatou a druhá cievku zelenou. Rozdiely v odtieňoch sú povolené.

Aplikácia:
- dekorácie (napr. prvky interiérového dizajnu, ako sú tienidlá na lampy alebo vázy)
- hračky (napr. figúrky)
- pomôcky (napr. prívesky na kľúče)
- tlač personalizovaných darčekov

Odporúčané parametre tlače:
teplota extrúzie: 185-225 ° C
teplota podložky: 40-60 ° C
rýchlosť tlače: 60-80 mm / s

Materiál: PLA
Farba: rainbow
Priemer: 1,75 mm
Hmotnosť (netto): 0,8 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Akceptáciou vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.