PLA PACK priebeh 1,75 mm 7 kg

PLA PACK priebeh 1,75 mm 7 kg

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

AKCIA

Tlačová struna PLA Pack priebeh 7 kg Netto

67,20 € s DPH

56 €

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Profi - Filaments

Priebehové filamenty PLA - pre obrovský záujem z Vašej strany prinášame ďalšiu várku priebehových filamentov za bezkonkurenčnú cenu 9,60 Eur s DPH / 1 kg.

Krabica obsahuje 7 kg filamentu v mix farbách a mix špuliek (10-11 špuliek) s rôznymi váhami - výber bude bohužiaľ obmedzený pre urýchlenie a manipuláciu s Vašimi objednávkami.

Jedná sa o cievky s filamentami, ktoré neboli do štandardného predaja začlenené z dôvodu farebnej odchýlky pri výrobnom prechode farebných odtieňov, rozdielnej váhovej kategórie alebo nedokonalého návinu. Tieto aspekty nemajú žiadny vplyv na kvalitu filamentu. Pokiaľ pre Vašu tlač farebný odtieň nie je nevyhnutný, sú ideálnou voľbou z hľadiska ceny.

PLA je materiál pre 3D technológiu tlače FFF (tiež známa ako FDM).
Výhodou tohto materiálu je, že ho možno ľahko používať v 3D tlačiarňach, čo umožňuje vysokú kvalitu tlače aj v náročných detailoch a výbornú lamináciu vytláčaného predmetu. PLA tlačová struna je vyrobená z prírodných zložiek a je biodegradovateľne odbúrateľná. Spĺňa požiadavky pre styk s potravinami. Tlačové struny sú vyrábané v širokej škále farieb podľa RAL a Pantone a tiež vo vlastných jedinečných farebných odtieňoch.

Teplota tlače : 195-215 °C

Teplota podložky pre tlač : 35-60°C

 

FOTO je ilustračné.

Materiál: PLA
Farba: špeciálne
Priemer: 1,75 mm

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Akceptáciou vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.